...

Polska Kuchnia Myśliwska, Dania regionalne, Piękna górska okolica

Karczma w Straconce Bielsko-Biała

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ

Witamy w naszej karczmie

Karczma

W nasze skromne progi zapraszamy wszystkich podróżnych i zasiedziałych, smakoszy i estetów kulinarnych, samotnych i tych z rodzinami, głodnych i spragnionych - nie tylko nowych wrażeń. Zapraszamy miłośników kur, wieprzów, wołów a także leśnych stworów rozmaitych, doskonałymi sposobami przyrządzanych. Dla tych, co nad mięsiwa przedkładają pierogi, ryby czy też...XX również mamy wiele do zaproponowania.

Wspaniała kuchnia

W naszym menu znajdziecie bogaty wybór dań i napojów. W urokliwej atmosferze drewnianej karczmy, dania i napitki wyborne pozwolą zapomnieć o smutku, zmęczeniu a może nawet porze roku. Z niecierpliwością czekamy na bywalców naszej karczmy jak i na tych z Państwa, którzy zawitają tu po raz pierwszy. Jesienią - z myślą o nadciągających szarugach i zawiejach - zapraszamy na dania kuchni myśliwskiej, o niezapomnianym smaku i aromacie.

Nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej karczmy.
Wesela Catering Imprezy okolicznościowe Imprezy integracyjne Komunie Sylwester Współpraca

Wesela

Ten wyjątkowy dzień w życiu - Dzień Ślubu i spełnienie marzeń o idealnym weselu - wiemy jak jest to ważne dla Młodej pary, Rodziny i wszystkich zaproszonych gości.

ZOBACZ WIĘCEJ

Catering

Jest wiele okazji w ciągu roku, małych i dużych do spotkania w gronie rodziny, przyjaciół, znajomych: urodziny, imieniny, rocznice, jubileusze, chrzciny, komunie, święta.

ZOBACZ WIĘCEJ

Dla firm

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wszelkiego rodzaju imprez firmowych, począwszy od kameralnych spotkań poprzez bankiety.

ZOBACZ WIĘCEJ

Organizujemy między innymi:

wesela
uroczystości rodzinne
imprezy okolicznościowe, firmowe
bankiety
biesiady z muzyką i tańcem

Dysponujemy:

Trzema salami (na 150, 90 i 25 osób)
Własnym parkingiem
Placem zabaw dla dzieci

Letnim ogródkiem przed karczmą położonym przy dwóch
oczkach wodnych, pod rozłożystym dębem ;)
Z niecierpliwością czekamy na bywalców naszej karczmy jak i na tych z Państwa, którzy zawitają tu po raz pierwszy. Jesienią - z myślą o nadciągających szarugach i zawiejach - zapraszamy na dania kuchni myśliwskiej, o niezapomnianym smaku i aromacie.

Według bywalców nasze największe atuty to:

doskonała kuchnia, piękne, zadbane wnętrza, profesjonalna obsługa, doświadczenie przy organizacji imprez, położenie w pięknej, górskiej okolicy, niedaleko od centrum Bielska-Białej. Organizujemy imprezy na Państwa zamówienie, dostosowując je do indywidualnych preferencji.

Organizujemy imprezy

na Państwa zamówienie, dostosowując je do indywidualnych preferencji.

Serdecznie Zapraszamy

karczma bielsko logo

ul. Górska 111
43-300 Bielsko-Biała
tel. +48 33 821 58 28
Telefon do kontaktu z klientami: +48 600 969 051

e-mail: biuro@karczma.bielsko.pl
(C) 2016 Karczma w Straconce
#
Pozycjonowanie
pozycjonowanie stron (L)