Mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wszelkiego rodzaju imprez firmowych, począwszy od kameralnych spotkań poprzez bankiety, jubileusze, rocznice, imprezy integracyjne, szkolenia, spotkania okolicznościowe np. wigilie.
Układ sal pozwala nam na przygotowanie spotkania nawet dla 150 osób. Jako Karczma z tradycyjną kuchnią polską dbamy o bogato zastawione stoły i najlepszą atmosferę biesiadną. Mamy wiele sprawdzonych propozycji menu poniżej jedno z nich:
 
Oczywiście każdorazowo służymy naszą pomocą i wiedzą przy ustalaniu szczegółów i charakteru każdego ze spotkań, aby czas spędzony w Karczmie w Straconce na długo zapadł w pamięci Państwa, Państwa pracowników i gości Państwa firmy. Zapewniamy również wiele dodatkowych atrakcji  takich jak: zespół muzyczny,  kulig, łowienie ryb w  stawie, pieczenie kiełbasy na ognisku, spacer po górach i wiele innych zgodnych z Państwa życzeniami. Jesteśmy także przygotowani na zorganizowanie każdej z wyżej wymienionych imprez w Państwa firmie lub innym wyznaczonym miejscu oraz catering podczas szkoleń, spotkań biznesowych i innych ważnych wydarzeń firmowych i prywatnych

Imprezy Last Minute

Mając świadomość jak ważne i aktualne jest powiedzenie "czas to pieniądz"  zaplecze gastronomiczne naszej Karczmy jest tak przygotowane że pozwala nam w przeciągu 2 godzin przygotować imprezę nawet dla 100 osób. Dlatego warto wiedzieć, że impreza Last Minute tylko w Karczmie w Straconce.